Tytlandsvik Aqua

5 prosjekter

Prosjektene er sortert etter når Tytlandsvik Aqua ble koblet til.

Kontakt oss på olav@pekeberg.com hvis du ønsker å legge til flere prosjekter på denne siden.

Tytlandsvik Aqua Haller 5 og 6

Hjelmeland

Bygging

2026-2027

Fiskeindustri

Nybygg

6746 kvm

Utvidelse av RAS-anlegg hos Tytlandsvik Aqua

Hjelmeland

Bygging

2025

Fiskeindustri

Nybygg

Utviding av Årdal Aqua Landbasert Fiskeoppdrettsanlegg (202402)

Årdal I Ryfylke

Ferdig bygd

2022-2024

Landbruksbygg

Utvidelse

462 mill NOK

Totalentreprise

200000 kvm

2 300 NOK/kvm

Lagerhall og vegtiltak for Tytlandsvik Aqua

Hjelmeland

Ferdig bygd

2025-2026

Lagerbygninger

Nybygg

20 mill NOK

1240 kvm

Tytlandsvik Aqua Post-Smolt Anlegg

Hjelmeland

Ferdig bygd

2018-2023

Fiskeindustri

Utvidelse

For å se de resterende 0 projsektene må du logge inn.