Analyse av

Eide Smolt

Nøkkelpersoner

Siste prosjekter

Sortert etter når Eide Smolt ble koblet til prosjektet

Eide Smoltanleggs Modernisering

Ålvundfjord

883 dager siden

Eide Smolt Påvekstanlegg Sundal

Mauranger | 2024

9784 dager siden

Kart over prosjektene til Eide Smolt

Filtrer kartet

Klikk for å se tegnforklaringer

Største kategorier

Underkategorier

Fiskeindustri
2 stk | 66.7%

Landbruksbygg
1 stk | 33.3%

Vis alle kategorier

Samarbeidsparnere

Klikk på selskapene for å se hvilke prosjekter de har samarbeidet med Eide Smolt på


Entreprenør

Artec Aqua

3 stk | 33%

Nordic Steel

1 stk | 11%

Hent

1 stk | 11%

Vis alle

Arkitekt

Vis alle

Rådgivende ingeniør

Artec Aqua

1 stk | 100%

Vis alle

Leverandør av byggevarer

Nordic Steel

1 stk | 12%

Brimer

1 stk | 12%

MMC First Process

1 stk | 12%

Vis alle