Prosjekter med samarbeid

Momentum Arkitekter og Lovisenberg Diakonale Sykehus

4 prosjekter

Til høyre ser du hvilke roller Momentum Arkitekter og Lovisenberg Diakonale Sykehus har på prosjektene.

Kontakt oss på olav@pekeberg.com hvis du ønsker å legge til flere prosjekter på denne siden.

Lovisenberg Diakonale Sykehus

Ombygging av psykiatrisk avdeling for lokal sikkerhetsavdeling

Oslo

Bygging

2026

Sykehus

Ombygging

Arkitekt

Byggherre

Lovisenberg Diakonale Sykehus Ombygging Fas 2

Oslo

Ferdig bygd

2025

Sykehus

Ombygging

30 mill NOK

Delt entreprise

Arkitekt

Byggherre

Operasjonsstueprosjekt ved Lovisenberg Diakonale Sykehus

Oslo

Ferdig bygd

2025

Sykehus

Oppussing

Arkitekt

Byggherre

Lovisenberg Diakonale Sykehus Rehab og Ombyggingsprosjekt

Oslo

Ferdig bygd

2024-2025

Sykehus

Ombygging

50 mill NOK

Delt entreprise

Arkitekt

Byggherre

For å se de resterende 0 projsektene må du logge inn.